HAKKIMIZDA

EROĞLU GAYRİMENKUL HAKKINDA

Eroğlu Holding’in tekstil ile başlayan, 30 yılı aşkın ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Eroğlu Gayrimenkul; konut, alışveriş merkezi ve ticari gayrimenkul inşaası alanlarında faaliyet gösteriyor. Eroğlu Holding’in tekstil markaları ile global arenada önemli başarılara imza atarak, tekstil sektöründe ilke edindiği ‘marka yaratma’ üzerine kurulu iş modelini inşaatta da devam ettiriyor.

Eroğlu Gayrimenkul 2008’de açılan Tekira AVM’nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yöneten, 2009’da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini hayata geçiren Eroğlu Gayrimenkul, 2010’da ise Oksizen Konakları’nın daire teslimlerini yaptı ve İstanbul Lounge projesine imza attı.

2012’de Ofishane ve İstanbul Lounge projelerini tamamlayıp sahiplerine teslim etti. Yine aynı yıl Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden biri olan Seyrantepe’deki karma projesi Skyland İstanbul’un inşaatına başladı. 2014’te Bursa’da hayata geçirdiği Harmony Towers projesini de sakinleriyle buluşturdu.

Eroğlu Gayrimenkul, 2013 yılında Antalya’da inşaatını tamamladığı ilklerin alışveriş merkezi Erasta Antalya AVM’nin hizmete açılmasının ardından 2014’ün Haziran ayında Erasta Fethiye AVM’yi Erasta markasının ikinci halkası olarak Fethiyelilerin hizmetine sundu.