Erasta Edirne'de Herkese Göre Bir Şeyler Var! Hafta sonu arkadaşlarınızla heyecanlı bir bowling turnuvasına var mısınız? Hangisini seçerseniz seçin buluşacağınız yer artık aynı: Erasta.
Kapat

Sosyal Medya

Tekstille başlayan ticari deneyimini 25. yılında gayrimenkul sektörüne taşıyan Eroğlu Holding, Eroğlu Yapı markası ile 2008’den bu yana Edirne’den Bursa’ya, İstanbul’dan Antalya’ya, Türkiye’nin dört bir yanında insan odaklı yaşam alanlarına imza atıyor. Toplam üretim hacmi 2,6 milyon metrekareye ulaşan ve 700 kişiye istihdam sağlayan köklü bir şirkete dönüşen Eroğlu Yapı, bugüne dek konut, ofis, AVM gibi farklı ihtiyaçlara yanıt veren 17 projeyi söz verdiği tarihte kullanıcılarıyla buluşturdu.

Eroğlu Holding’in yurt içi ve yurt dışındaki projelerini tek çatı altında yönetmek üzere kurulan Eroğlu Yapı, 2008 yılında Tekira AVM’nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yönetmek üzere yola çıktı. 2009’da Akkom Ofis Park projesini, 2010’da Sarıyer’in prestijli konut projelerinden Oksizen Konakları’nı kullanıcılarıyla buluşturan firma, 2012’de İstanbul ofis piyasanın merkezi Kağıthane’de, dönemin öncü projesi Ofishane’yi hayata geçirdi. Aynı yıl prestijli konut projesi İstanbul Lounge kullanıcılarıyla buluştu ve Antalya’nın ilk yarı açık alışveriş merkezi olan Antalya Erasta AVM’nin birinci etabı tamamlanarak hizmete açıldı.

2013 yılı, otuzuncu kuruluş yılını kutlayan Eroğlu Holding için “yatırımlar yılı” olurken, Eroğlu Yapı için de dönüm noktası niteliğindeki projelerin hayata geçtiği yıl oldu. İstanbul’da toptan tekstilin yeni merkezi Platform Merter ile, prestijli konut projeleri İstanbul Lounge 2, Ekşinar Konakları ve Eslog sahiplerine teslim edildi ve Antalya Erasta AVM’nin son etabı tamamlandı. 2014’te Erasta AVM’lerin ikinci halkası olan Erasta Fethiye ve Eroğlu Yapı’nın Bursa’daki ikonik projesi Harmony Towers kullanıma açıldı. 2015’te İstanbul Büyükçekmece’deki Yenimoda Evleri’nde yaşam başladı. 2017 yılında Erasta AVM’lerin üçüncüsü Erasta Edirne, şehrin ilk ve en büyük kapalı AVM’si olarak hizmete açıldı.

Gayrimenkul alanındaki yetkinliğini Skyland İstanbul ile zirveye taşıyan Eroğlu Yapı, ünlü mimar Peter Vaughan’ın imzasını taşıyan bu karma projede; rezidans, ofis ve konsept alışveriş merkezi fonksiyonlarını tek çatı altında buluşturuyor. Temelleri 2014 yılında atılan ve 2018’de kullanıma açılan Skyland İstanbul, Seyrantepe’de 600 bin m2’lik alanda, toplam 800 milyon dolar yatırımla hayata geçirildi. İkonik mimarisi ve son teknolojiye sahip altyapısıyla kentin simge yapıları arasında yer alan Skyland İstanbul, Avrupa’nın en prestijli 10 gökdeleni listesinde ülkemizi başarıyla temsil ediyor. Türkiye’nin deniz seviyesinden en yüksek rezidanslarına sahip Skyland İstanbul’da her türlü konfor ve ihtiyaca yönelik daire seçenekleri yer alırken; Skyland İstanbul ofisleri tek katta 10 bin m2’ye varan çalışma alanları ile iş dünyasına esnek kullanım seçenekleri sunuyor. Yine Skyland İstanbul bünyesinde 2018’de hizmete açılan Skyland HOM ise, Türkiye’nin en büyük mobilya ve dekorasyon merkezi olarak yurt içi ve yurt dışından 100’ü aşkın seçkin markayı aynı çatı altında dekorasyon tutkunlarıyla buşuturuyor.